SP Jedlec - Klasa Oddział przedszkolny - Starszaki

mgr Beata Walczak

Moja klasa

28 marca 2014 15:31 | Aktualności

Bezpieczni w szkole i poza nią

28 marca 2014r. podsumowaliśmy projekt edukacyjny "Bezpieczni w szkole i poza nią". Wszystkie klasy i oddziały przedszkole pod opieką wychowawców zaprezentowały plakaty, hasła i krótkie scenki jak być bezpiecznycm w różnych sytuacjach. Uczniowie naszej szkoły wykazali się dużą wiedzą na temat bezpieczeństwa. Wychowankowie wiedzą jak być bezpiecznym w szkole, na boisku, w domu i na ulicy. Przypomniane zasady pozwolą uczniom bezpiecznie dotrzeć do szkoły autobusem, rowerem czy pieszo, ale także w bezpieczny sposób odpoczywać bawiąc się, grając w piłkę, jeżdżąc na rowerze czy rolkach.  Na zakończenie podsumowania wszyscy uczniowie przyrzekli, że będą przestrzegać wszystkich poznanych zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią.

Przeczytano: 1496 razy. Wydrukuj |Do góry

Zdjęcia: