06 czerwca 2017 20:43 | Aktualności

NIE PAL PRZY MNIE, PROSZĘ

Klasy I-III realizowały program edukacji antynikotynowej NIE PAL PRZY MNIE, PROSZĘ. Zajęcia przeprowadzono według scenariuszy programu. Podczas zajęć dzieciom towarzyszyła wiewiórka Wiki – postać stworzona przez autorów programu. Uczniowie w ramach warsztatów dowiadywali się od czego zależy nasze zdrowie, co mu szkodzi i co można zrobić, gdy zdrowie jest zagrożone. Uczniowie wykonywali podczas zajęć prace plastyczne, rozwiązywali krzyżówki związane ze zdrowym stylem życia, układały hasła antynikotynowe. W ramach realizacji programu uczniowie wykonali gazetkę informacyjną i plakaty o tematyce antynikotynowej. Klasa II przygotowała inscenizację antynikotynową pt:" Nie pal", którą zaprezentowała podczas obchodów Dnia Dziecka.

Zdjęcia: